Przejdź do treści

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

- A + Urząd Gminy Koszarawa

34-332 Koszarawa, tel.: 33/8639 407, fax: 33/8639 373

e mail:

Wyszukiwarka treści
Strona główna / Zastrzeżenia prawne

Zastrzeżenia prawne

Zasady użytkowania serwisu internetowego Urzędu Gminy Koszarawa

Właściciel witryny www.gminakoszarawa.pl

 1. Właścicielem witryn internetowych, znajdujących się pod adresami www.gminakoszarawa.pl jest Urząd Gminy Koszarawa; Koszarawa 19, 34-332 Koszarawa.
 2. Za treść poszczególnych podstron i publikowanych informacji odpowiada Wójt Gminy i jego pracownicy, którym powierzono zadanie redagowania treści serwisu.

Warunki ogólne

 1. Dane, informacje i opracowania zawarte w serwisie internetowym www.gminakoszarawa.pl są publikowane jedynie dla celów informacyjnych i promocyjnych.
 2. Dane zamieszczone w serwisie internetowym www.gminakoszarawa.pl chronione są przepisami ustawy o prawie autorskim, stanowią własność Urzędu Gminy Koszarawa lub ich autorów.
 3. Korzystanie z serwisu internetowego Urzędu Gminy Koszarawa jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na stosowanie się do warunków korzystania z serwisu określonych w zastrzeżeniach prawnych.

Warunki użytkowania serwisu

 1. Użytkownikowi serwisu przysługuje prawo pobierania oraz drukowania stron lub ich fragmentów pod warunkiem nienaruszania praw autorskich.
 2. Zabrania się kopiowania, redystrybucji, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania czy wykorzystywania w inny sposób całości lub części danych zawartych w serwisie internetowym Urzędu Gminy Koszarawa w celach komercyjnych oraz poprzez włączanie ich do serwisów WWW, z zastrzeżeniem ust. 6.
 3. Korzystanie z materiałów zamieszczonych na stronie wymaga zgody Urzędu Gminy Koszarawa, poza wyjątkami określonymi w powszechnie obowiązujących przepisach prawa takich jak dozwolony użytek w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2006 r. nr 90 poz. 631, t.jedn. z późn. zm.).
 4. Zabrania się, przerabiania, przystosowywania lub dokonywania jakichkolwiek innych zmian danych zawartych w serwisie internetowym Urzędu Gminy Koszarawa, z zastrzeżeniem ust. 6.
 5. Zabrania się wielokrotnego lub systematycznego pobierania z serwisu internetowego Urzędu Gminy Koszarawa, elementów nawet nie chronionych, których pobranie mogłoby powodować szkodę Urzędu Gminy Koszarawa lub firm hostujących serwis WWW (zwiększających ruch na hostingu oraz innych dzialań), z zastrzeżeniem ust. 6.
 6. Rozpowszechnianie i wykorzystywanie danych i informacji lub ich części zawartych w serwisie internetowym Urzędu Gminy Koszarawa jest dopuszczalne wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Urzędu Gminy Koszarawa.
 7. W przypadku uzyskania pisemnej zgody Urzędu Gminy Koszarawa na rozpowszechnianie i wykorzystywanie danych, informacji lub prac lub ich części zawartych w serwisie internetowym Urzędu Gminy Koszarawa, rozpowszechnianie to i wykorzystywanie dopuszczalne jest na poniższych zasadach:
  1) wykorzystywane informacje prezentowane będą całości, bez zmian, skrótów i przeróbek;
  2) wykorzystywane dane, informacje i prace będą posiadały widoczne odwoływanie do serwisu internetowego Urzędu Gminy Koszarawa poprzez podanie źródła w postaci www.gminakoszarawa.pl - Urząd Gminy Koszarawa
 8. Otrzymując dostęp do stron Urzędu Gminy Koszarawa użytkownik przyjmuje do wiadomości, że wszelkie informacje wysyłane za pomocą poczty elektronicznej oraz innych form transmisji poprzez sieć Internet nie mają charakteru poufnego i mogą być narażone na ingerencję osób trzecich.
 9. Znaki graficzne, logotypy i część materiałów tekstowych wykorzystanych w stronie stanowią własność ich autorów lub firm. Urząd Gminy Koszarawa nie udziela zgody na ich wykorzystanie w jakiejkolwiek formie poza zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2006 r. nr 90 poz. 631, t.jedn. z późn. zm.).
 10. Nazwy produktów i firm pojawiające się w niniejszej witrynie mogą być znakami handlowymi odpowiednich właścicieli i zostały użyte w celach informacyjnych.

Zakres odpowiedzialności Urzędu Gminy Koszarawa

 1. Informacje zawarte w serwisie mogą być nieaktualne pomimo podejmowania przez Urząd Gminy Koszarawa wszelkich działań mających na celu zweryfikowanie dokładności i aktualności całej zawartości serwisu.
 2. Ryzyko z tytułu użytkowania niniejszego serwisu internetowego ponosi wyłącznie jego użytkownik.
 3. Urząd Gminy Koszarawa nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z korzystania z niniejszego serwisu internetowego lub serwisów z nim zlinkowanych, a w szczególności za szkody będące następstwem:
  1) interpretacji i/lub wykorzystania informacji dostępnych w serwisie oraz za jakiekolwiek straty spowodowane stosowaniem tych danych;
  2) niemożności korzystania z serwisu, braku dostępu do niego, utraty danych lub utraty korzyści płynących z informacji dostępnych w serwisie;

Obowiązywanie zasad

 1. Niniejsze warunki korzystania z danych, informacji i opracowań mają zastosowanie do wykorzystania tych danych, informacji i prac, z których korzystanie rozpoczęło się w czasie ich obowiązywania.
 2. Urząd Gminy Koszarawa ma prawo jednostronnej zmiany niniejszych warunków w części lub w całości w każdym czasie. Ich stosowanie przyjmuje się do dnia opublikowania treści.
Kalendarium wydarzeń
PnWtŚrCzPtSbN
1234
56
7
891011
12131415161718
19202122232425
262728
29
30
Zobacz wszystkie
Newsletter

Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej, gminie wyślij nam swój e-mail:

wstecz
 • ey03Vqw4Uz1A5o5Ux97iLsEXTy7FbnTifZ5uNH33yVipLkaGQi5VzL2XEEbyD3NjVY0EyjHzuu3QhocQsb3Abw==
 • 5QCJd77CnmhFzE5uuMrn0C5pIToHOPVAp+UDI23JwaFlrCaOkdJO4Vuf8VD9a/RlbQIqOoR0UP8I3gG3Qn9J0Q==
 • VU3jnqFJdSm6GcS4AFpy/84HTTc4ESBjP0amXaQjZeoqD+5m33kNUkns+zel3ukMUczB0g/4bbEv3O8UKFi2nQ==
 • vlisBzvEhJ1SoWCOEarRx9TXig5or8yWrRiuqN7LDekF5gRRUR88aKyjEZAyCfpPk6swpUhf4pk+8mXuzy2+Sg==
 • LJysBha6ug6tXMN3NYYdE5/UdxFfzZK3mj8iYphuv1p7tlzrCflpN9wfgycoNUAt9W5gyCYmJ7vNscEXVK45Tg==
 • 189f/topsdRCXVOa2lne0U+553d6QQnOFpp0vgWXpgwPPHFI34lz24l4GXGQPF4VCN5K8CULAQ6JvGJQqGDQJw==
wstecz

Projektowanie stron: IntraCOM.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013 pt. „Podbeskidzka Wyspa Jakości – profesjonale zarządzanie JST”, nr projektu POKL.05.02.01-00-060/12